Portatīvais lādētājs STAND ar apdruku

Portatīvais lādētājs STAND 10000 mAh.

Apraksts

Portatīvais lēdētājs STAND ar praktisku tālruņa statīvu. Apdruka iespējama priekšpusē izmērā līdz 40×50 mm (platums x augstums). Portatīvajam lādētājam ir iebūvēts 5W bezvadu lādētājs. Izmantojot tālruņa statīvu un bezvadu uzlādes funkciju, varat skatīties filmu savā tālrunī, vienlaikus uzlādējot tā akumulatoru bez kabeļiem! Portatīvais lādētājs ir aprīkota arī ar digitālo displeju, kas parāda pašreizējo akumulatora līmeni un uzlādes veidu. Iekļauts standarta mikro USB uzlādes kabelis.  Tehniskās specifikācijas: – ieeja: 5 V/2 A (mikro USB ports un USB-C ports) – izeja: 5 V/2,1 A (maksimāli, USB ports) – akumulatora ietilpība: 10000 mAh. Litiuma-polimēra baterija.
Izmērs – 70 x 140 x 15 mm.

Cena ar krāsainu apdruku vienā pusē :

Skaits   Cena par 1 gab.(bez PVN)   Cena par 1 gab.(ar PVN)
1 35,00 EUR 42,35 EUR
10 33,00 EUR 39,93 EUR

Izpildes termiņš – 2-3 darba dienas, ja konkrētais modelis ir noliktavā. Ja konkrētais modelis jāpasūta no piegādātāja noliktavas Eiropā, tad izpilde orientējoši 7-10 darba dienās.
Ja nepieciešams cits skaits vai apdruka vairākās pusēs, jautājiet.

Cenas spēkā, ja visam vienāda apdruka.

Pasūtīt

Attēlam ir ilustratīvs raksturs.

Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti kā “atļaut sīkfailus”, lai sniegtu jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināt izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai zemāk noklikšķiniet uz "Pieņemt", jūs tam piekrītat.

Aizvērt