Termokrūze STAR ar gravējumu

Kvalitatīva 350 ml termokrūze kafijai, tējai vai citiem siltajiem dzērieniem. Tai ir drošības sledzis, lai tas netīšām neatvērtos.

Apraksts

Kvalitatīva termokrūze kafijai, tējai vai citiem siltajiem dzērieniem. Tai ir drošības sledzis, lai tas netīšām neatvērtos. Termokrūzei ir tējas sietiņš. Krūze uztur dzērienu siltu vairāk nekā 13 stundas.

Termokrūze pieejama oranžā, sarkanā, zilā, zaļā un melnā krāsā ar smilškrāsas krāsas vāciņu.

Tilpums 350 ml.

Termokrūzes izmērs diametrā 78 mm un augstumā 180 mm.

Materiāls – metāls, plastika.

Iespējams pēc Jūsu vēlmēm personalizēt termokrūzes – lāzergravēšana. Cenā iekļauts gravējums līdz 50 x 25 mm (augstums x platums).

Cena termosam ar gravējumu vienā pusē :

Skaits   Cena par 1 gab.(bez PVN)   Cena par 1 gab.(ar PVN)
1 18,98 EUR 22,97 EUR
5 16,51 EUR 19,98 EUR
10 14,00 EUR 16,94 EUR

Izpildes termiņš – 2 darba dienas, ja konkrētais modelis ir noliktavā. Ja konkrētais modelis jāpasūta no piegādātāja noliktavas Eiropā, tad izpilde 7-10 darba dienās.
Ja nepieciešams cits skaits vai gravējums apkārt termosam, jautājiet.

Cenas spēkā, ja visam vienāds gravējums.

Pasūtīt

 

Attēlam ir ilustratīvs raksturs.

Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti kā “atļaut sīkfailus”, lai sniegtu jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināt izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai zemāk noklikšķiniet uz "Pieņemt", jūs tam piekrītat.

Aizvērt