Termokrūze THERMO ar gravējumu

Apraksts

Ērta termokrūze kafijai, tējai vai citiem siltajiem dzērieniem. Tā izgatavota no nerūsējoša tērauda. Iekšpusē sietiņš tējai. Termokrūze uztur dzēriena temperatūru ilgāk par 13 stundām.

Termokrūzē iebūvēts termometrs. Pagriežot termokrūzi otrādi uz 10 sekundēm, tas nolasīs dzēriena temperatūru. Turklāt piliena ikona maina krāsu atkarībā no temperatūras: sarkana, ja dzēriens ir karsts, dzeltena, ja to var dzert, zaļa, kad dzēriens ir auksts.

Termokrūzes izmērs diametrā 64 mm un augstumā 225 mm.

Materiāls – metāls, plastika

Iespējams pēc Jūsu vēlmēm personalizēt termokrūzes – lāzergravēšana. Cenā iekļauts gravējums līdz 50 x 25 mm (augstums x platums).

Cena termokrūzei ar gravējumu vienā pusē :

Skaits   Cena par 1 gab.(bez PVN)   Cena par 1 gab.(ar PVN)
1 24,00 EUR 29,04 EUR
5 21,00 EUR 25,41 EUR
10 19,00 EUR 22,99 EUR

Izpildes termiņš – 2 darba dienas, ja konkrētais modelis ir noliktavā. Ja konkrētais modelis jāpasūta no piegādātāja noliktavas Eiropā, tad izpilde 7-10 darba dienās.
Ja nepieciešams cits skaits vai gravējums apkārt termosam, jautājiet.

Cenas spēkā, ja visam vienāds gravējums.

Pasūtīt

 

Attēlam ir ilustratīvs raksturs.

Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!

Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti kā “atļaut sīkfailus”, lai sniegtu jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināt izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai zemāk noklikšķiniet uz "Pieņemt", jūs tam piekrītat.

Aizvērt