Krāsainā apdruka ar UV krāsām

Kategorija:

Apraksts

Mūsu uzņēmums piedāvā UV krāsu apdruku uz dažādiem priekšmetiem – pildspalvām, zīmuļiem, plastikāta kartēm, blociņiem, šķiltavām u.c.
Pateicoties modernajai UV krāsu (CMYK+balta) tehnoloģijai Jūs varat pasūtīt kaut vai tikai vienas pildspalvas krāsainu apdruku. Piemēram, ja Jums pēkšņi pēc dažām stundām nepieciešams neliels skaits pildspalvu ar uzņēmuma logo vai Jūsu piedāvātā produkta nosaukumu, mēs varam to nodrošināt, jo UV LED printeris ļauj druku veikt pat nepilnas stundas laikā.

Īsais pasūtījuma izpildes termiņš iespējams tāpēc, ka UV krāsas pēc to uzklāšanas uz priekšmeta momentā tiek nožāvētas ar UV LED lampām. Līdz ar to UV krāsas rada arī mazāku gaisa piesārņojumu, salīdzinot ar tradicionālājām krāsām.

UV krāsu digitālās drukas tehnoloģija turpina attīstīties. Tā ļauj mūsu klientiem ietaupīt naudu, īpaši, ja pasūtījumu apjoms ir neliels.

Ja Jums ir kādas vēlmes vai jautājumi, lūdzu droši zavniet vai rakstiet.

Turpinot vietnes lietošanu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. vairāk informācijas

Šīs vietnes sīkfailu iestatījumi ir iestatīti kā “atļaut sīkfailus”, lai sniegtu jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Ja turpināt izmantot šo vietni, nemainot sīkfailu iestatījumus vai zemāk noklikšķiniet uz "Pieņemt", jūs tam piekrītat.

Aizvērt